TurkeyRussian-FederationJapan

Tossa de Mar

tossa de marTossa de Marve de tarihi kale manzaraları Tossa de Mar’ı en öne çıkaran özelliklerin başında gelir. Tossa de Mar’a gittiğinizde özellikle yaz aylarında yapılacak çok fazla aktivite vardır. Dar sokakları, kalesi, en tepe noktadaki fener, hafta sonu konserleri, çarşısındaki ufak dükkanlar ve muazzam plajının yanında dalış, tekne turu, tracking gibi bir çok aktiviteye de olanak sağlar. İspanya tatili düşünen arkadaşlar için Costa Brava ve Tossa de Mar çok ideal seçimler olur.

Tossa de mar geziTossa de Mar’da Nerede Kalınır?

Kalma konusunda kesinlikle sorun yaşamazsınız. Farklı kategorilerde bir çok otel alternatifi, pansiyon, bungalow bulabilirsiniz. Tossa del Mar’a ağustos ayında rezarvasyon yaptırmadan giderseniz yoğunluk nedeni ile yer bulma konusunda sorun yaşayabilirsiniz.

Tossa’da Ne Yenir? Nerede Yemek Yenir?

Tossa del Mar yemek konusunda çok geniş alternatifler sunar. Her bütçeye uygun yemek alternatifleri bulunur. Gün içinde öğle menülerinde 12-15€ arasında yemek yiyebilirsiniz. Bu fiyat bazı restoranlarda 30€’ya kadar çıkar. Özellikle tavsiye edebileceğimiz yer, Kale İçindeki La Lluna de Tossa. Bu küçük Katalan Restoranı ufak terasındaki tahta masalarda, katalan mutfağının en güzel örneklerini sunar.No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.