TurkeyRussian-FederationJapan

Port Aventura Eğlence Parkı

Özel showlar, kostümler, doğa, eğlence, adrenalin ve daha fazlası. Port Aventura’da eksikliğini hissedeceğiniz tek şey zaman olsa gerek. Yılda yaklaşık 4 milyon ziyaretçinin tercihi olan bu muazzam park Barselona’dan sadece 100 km uzaklıkta. Bu parkta büyük küçük herkesin ilgisini çekecek Showlar sizi bir anda başka ülkelere götürür.

Port Aventuraya Nasıl gidilir?

Barselona’dan erken saatlerde tren ile ulaşım mümkün. Erken saatlerde dememizin nedeni 1 günlük zaman Port Aventuranın tadını çıkartmak için pek de yeterli bir süre değil. Araba ile gitmek isterseniz. Sitges- Tarragona yönünde C32 yolunu kullanabilirsiniz. Sonrasında Tarragona yönünde devam edip, Tarragonayı geçtikten sonra Salou-Port Aventura çıkışından çıkınız.

Çalışma Saatleri: 10:00-23:00 Kış saatleri güne göre değişmektedir.

Port Aventura Giriş Ücreti

11 yaşından büyükler için günlük giriş ücreti 45€ dur. Önemli not: Park genellikle çok kalabalık olduğu için her atraksiyon için 1 saat gibi uzun süreler beklemek gerekir. Bu nedenle içeri girdiğinizde 25€ ödeyerek Express Card alırsanız, öncelikli geçiş ile fazla beklemeden eğlencenin tadını çıkartabilirsiniz.

Port Aventura’da Yemek

İçeride bolca restorant, kafeterya bulunsa da yanınıza bir şeyler almanızı tavsiye ederiz. Port Aventura Web Sayfası için tıklayınız.No Comments »

No comments yet.

Leave a comment

If you want to leave a feedback to this post or to some other user´s comment, simply fill out the form below.

(required)

(required)