TurkeyRussian-FederationJapan

Bus Turistic ile Barselona Şehir Turu (Hop On Hop Off Bus)

Barselona gezinizi daha kolay, pratik ve zevkli yapmak isterseniz şehir gezinizde Bus Turistic i kullanabilirsiniz. Genelde Hop on hop off Bus olarak bilinen Bus Turistic ile kısa sürede gezilmesi gereken çok fazla noktaya ulaşmanız mümkün. Şehrin tamamına dağılmış olan durakları ile otobüslere gün boyunca sınırsız defa binip inebilirsiniz.

Bus Turistic Gerçekten Gerekli mi?

Barselona çok büyük bir şehir olmamakla birlikte şehir merkezi dışında da gitmeniz gereken yerler bir hayli fazla. Bunların başında Parc Güell, Camp Nou, Forum bölgesi ve Montjuic gelmekte.
Tüm bu önemli yerlere metro ya da otobüs ile de ulaşım mümkün. Bus Turistic sadece sizi hangi durakta inip binmeyi düşünme derdinden kurtarıyor. Metro’da aktarma yapıp zaman kaybı yerine Bus Turistic ile gitmek istediğiniz yere kısa sürede gidebilirsiniz.
Özellikle Barselona için çok fazla zamanınız yoksa ve olabildiğince fazla yer görmek istiyorsanız Bus Turistic sizin için uygun diyebilirim.
Bunun dışında özellikle güzel havalarda üst katına çıkıp komple bir şehir turu da yapmak keyifli oluyor.

Bus Turistic’in diğer avantajları nelerdir?

Bunların yanında Bus Turistic size bazı indirim kuponları ile birlikte geliyor. Geziniz boyunca gireceğiniz bazı müze ve restoranlarda anlaşmalı olarak ufak indirimler söz konusu. Bu şekilde verdiğiniz ücretin bir kısmını geri alabiliyorsunuz.
DİL: Geziniz boyunca Türkçe olarak bilgilendiriliyorsunuz. Bu da yeni bir hizmet olarak hayata geçti.(Barcelona bus Turistic için mevcut)
Hangi Bus Turistic sizin için uygun?
İki ayrı firma seçeneğiniz mevcut. İkisini de aşağıdaki resimlerde görebilirsiniz. Durakları birbirlerine çok yakın. Hemen hemen aynı yerlerdeler. Bus Turistic Hop on hop off

 

 

 

 

1) Barcelona Bus Turistic: (Kırmızı Beyaz Turkuaz Renkli Otobüsler)
Üç hat mevcut. MAVİ, YEŞİL ve KIRMIZI. Hatlar arası aktarma yapabilirsiniz.
Fiyatı: 1 gün 27€
2 gün 38€.
Bus Turistic biletinizi aşağıdaki linkten online olarak satın alabilirsiniz. Sonrasında biletinizi 90 gün içerisinde kullanabilirsiniz.
Bus Turistic bileti online satınalmak için tıklayınız.

 

barcelona city tour

 

 

 

 

 

 

2) Barcelona City Tour (Kırmızı Otobüsler):

İki hat mevcut. Yeşil (Doğu Turu) ve Kırmızı (Batı Turu). Hizmeti oldukça iyi.

Fiyatı: 1 gün 27€
2 gün 38€.

 

Çalışma Saatleri: 09.00-20.00 (yazın 21.00)

Barcelona City tour Seçeneği için de biletinizi online olarak satın alabilirisiniz.

Barcelona City Tour Online bileti için tıklayınız.No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.