TurkeyRussian-FederationJapan

Barselona’da Flamenko Show Nerede İzlenir?

ispanya flamenco gosterisi

Barselona Gezinizi daha da renklendirmek için yapabileceğiniz şeylerin başında tabiki güzel bir Flamenco Show u seyretmek gelmektedir.

Eğer daha önce benzer bir tecrübeniz olmadıysa Barselona’da Flamenco Show izlemenizi tavsiye ederim.

Hangi Flamenco Show

Barselona’da Flamenco Show seyredebileceğiniz birçok yer mevcut. Farklı fiyatlar ve menülerle kombine ediliyor. Bence show a daha iyi odaklanmak adına yemekli bir menü almanıza gerek yok derim, genellikle iyi bir show 1 saat civarında sürmektedir. Yemekli olursa bu süre biraz daha uzuyor.

Bunların dışında çok ucuz olan yerler de var. 10€ civarında fiyatları var. Yanlız dansın kalitesini çok fazla garanti edemiyorum. Birçok farklı yerde flamenco seyretmiş birisi olarak iyi bir flamenco gerçekten farklı ve etkileyici. Seçim tabiki size kalmış. Ekonomik bir tercih arayanlar Plaza Reial a gidebilirler. Kalitesine kefil olmadığımı belirtmek isterim.

Size tavsiye edebileceğim bir yer Tablao de Carmen bu konuda cidden iyi. Yeri İspanyol Köyünde, otantik bir ortamda keyifle izlenen bir bir show.

Temel Show: 41€ ve 1 içki bu fiyata dahil.

Yemekli seçenekleri de mevcut.

Rezervasyonunuzu önceden yaptırıp biletinizi online alarak gidiyorsunuz.

Biletinizi online almak için Tıklayınız.

Flamenco nedir?

Flamenco İspanya’nın güney bölgesi Endülüs coğrafyasından 17.yüzyılda doğmuş geleneksel müzik ve dans showudur. No Comments

No comments yet.

Sorry, the comment form is closed at this time.